HavuzAVM-AquaPRO- Pro Toz klor 56 Granül 5-kg

Ürün Kodu: #00040759

Marka: Aqua PRO

% 16

İNDİRİM

849.21 ₺ 712.07
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 16 Temmuz, 2024 Salı günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

TELEFONDA SİPARİŞ VER

(0216) 599 0313

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

24-Saatte Kargo Ücretsiz Kargo

KULLANIM AMACI : Havuz Suyu dezenfektanı

Kimyasal adı : Sodiumdichloro isocyanurate (SDIC) 

AquaPRO®- ProCHLOR 56 Toz klor, umuma açık ve özel, açık hava yüzme havuzları, masaj havuzları, su parkları, uaparklar ve süs havuzu sularındaki, bakteri, virüs, mantar, yosun ve mikroorganizmalarla inorganik kirliliğin bertaraf edilmesi için dezenfektan olarak kullanılır. Kapalı alan havuzlarında kullanımı, T.C.Sağlık bakanlığınca kısıtlanmıştır.

Hızlı çözünen, Stabilizatörlü (CYA),yüzde 56 aktif klor içerikli biyosidal bir üründür.

Suyun temiz, berrak ve hijyenik kalması sağlar. Özellikle sıcak iklimlerde uzun süreli dezenfeksiyon için tercih edilir.

 

KULLANIM ŞEKLİ ve UYGULAMA:

AquaPRO®- ProCHLOR 56 Toz klor kullanımında;

    • Ürüne asla su eklemeyiniz, suya ürün ilave ediniz.

    • Uygulamadan önce Serbest Klor (DPD no1), Bağlı klor (DPD no3) ve Siyanürik asit (CYA) seviyesini mutlaka kontrol ediniz.

    • Uygulama dozu, hava sıcaklığı,havuza girenlerin sayısı vb.kriterlere göre değişkenlik gösterebilir.

  • Ürünün daha etkili olabilmesi için önce havuz suyunun  pH değerinin 7,2 - 7,8  aralığında olmasını sağlayınız.
  • Sezon başında: Havuza taze su alınmışsa veya havuzun eski suyu yeşil ve sorunluysa,Klor şoklaması amaçlı, 3,0 - 4,8ppm serbest Klor seviyesi için, 100 m3 e, 540-800gr ProCHLOR 56 toz klor, su dolu plastik  bir kap içinde çözdükten sonra denge deposundan, direkt havuza veya miktar ayarlı dozaj pompası yardımıyla, filtrasyon sonrasına dozlayarak havuz suyuna ilave edilmelidir.KLOR ŞOKLAMASI sonrasında, açık havuzlarda Serbest Klor seviyesi 1-3 ppm seviyesine inene kadar havuz kullanıma kapatılmalıdır.
  • Normal sezonda: Hergün 100 m⊃3; suya , 1,0 - 3,0ppm serbest Klor seviyesi için 200-540 gr.  ProCHLOR 56 toz klor, su dolu plastik  bir kap içinde çözdükten sonra denge deposundan, direkt havuza veya miktar ayarlı dozaj pompası yardımıyla, filtrasyon sonrasına dozlayarak havuz suyuna ilave edilmelidir.
  • Havuzun yoğun kullanımı,aşırı çevre kirliliği, yağışlı veya sıcak hava koşulları kullanım miktarının artırılmasını gerektirir.
  • Havuz suyunda siyanürik seviyesi (CYA) 100 ppm i, geçmemelidir.İdeal seviye 25-50 ppm aralığıdır.

Stabilizatör (CYA) seviyesini düşürmek için havuz suyunun bir kısmı boşaltılıp yerine taze su alınmalıdır.Ayrıca Stabilizatör seviyesi 50-80 ppm seviyesinin altına düşene kadar Stabilizatörlü klor kullanımına ara verilip Stabilizatörsüz Toz klor AquaPRO - CHC 65 Kalsiyumhipoklorit kullanımına geçilmelidir.

Havuz suyunda Bağlı Klor miktarı 0,2ppm i geçmemelidir.(DPD no3)

Asitlerle temasında toksik gaz çıkartır.

Ürün Uygulaması:Havuzun kullanımda olmadığı(yüzücülerin havuzda bulunmadığı) zamanlarda yapılmalıdır.

  • Legionella Pneumophila için uygulama süresi dozajlamayı takiben 60 dakikadır.
Havale / EFT (%3) :690.71 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

İLGİLİ ÜRÜNLER

yukarı

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı