HavuzAVM-AquaPRO Kalsiyum Toz Klor Stabilizatörsüz %70 40kg

Ürün Kodu: #00040715

Marka: Aqua PRO

% 17

İNDİRİM

8,329.21 ₺ 6,902.66
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 26 Temmuz, 2024 Cuma günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

TELEFONDA SİPARİŞ VER

(0216) 599 0313

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

24-Saatte Kargo Ücretsiz Kargo

KULLANIM AMACI : Yüzme Havuzu Dezenfektanı, içme suyu dezenfektanı, kullanım suyu dezendektanı

Kimyasal adı : Calciumhypochlorite (Calhypo) (Na Method) (sodyum proses)

AquaPRO® - CHC 65 Kalsiyumhipoklorit stabilizatörsüz kuru toz klor,  Özellikle kapalı yüzme havuzları, masaj havuzları, içme suyu ve kullanım sularının dezenfeksiyonunda, bakteri, virüs, mantar, yosun ve mikroorganizmalarla, organik ve inorganik kirliliğin bertaraf edilmesi için kullanılır.

Hızlı çözünen, Stabilizatör (CYA içermez),yüzde 65-70 aktif klor içerikli biyosidal bir üründür.

Muadili kalsiyum proses (calcium) üretilen ürünlere göre çok daha saf ve etkilidir. AquaPRO® - CHC 65 Kalsiyumhipoklorit stabilizatörsüz kuru toz klor,Sodyum proses (Na) olarak üretildiği için havuz tabanlarında çözünmeyen madde kalıntısı bırakmaz.

Suyun temiz, berrak ve hijyenik kalması sağlar. Özellikle sıcak iklimlerde uzun süreli dezenfeksiyon için tercih edilir.

Havuz sularının ŞOK klorlama işleminde sıklıkla tercih edilir. Ayıca deniz suyu veya tuzlu sularda, dezenfektan olarak kullanılır. Suyun, temiz, berrak ve hijyenik kalmasını sağlar.

KULLANIM ŞEKLİ ve UYGULAMA:

AquaPRO® - CHC 65 Kalsiyumhipoklorit stabilizatörsüz kuru toz klor, Yüzme havuzlarında,içme ve kullanma sularında olarak kullanılır.

  • Ürüne asla su eklemeyiniz.Suya ürün ilave ediniz.
  • Uygulamadan önce Serbest klor (DPD no1) seviyesini kontrol ediniz.
  • Ürünün daha etkili olabilmesi için önce havuz suyunun  pH değerinin 7,2 - 7,8 , Alkalinite değerinin 80 – 160 aralığında olmasını sağlayınız.
  • Sezon başında: Havuza taze su alınmışsa veya havuzun eski suyu yeşil ve sorunluysa, 100 m⊃3; suya 3,0-5,0 ppm serbest klor seviyesi için 600-1000 gr. CHC 65 Kalsiyumhipoklorit ,plastik bir kap içinde çözüldükten sonra denge deposuna, direkt havuza veya miktar ayarlı dozaj pompası yardımıyla filtrasyon sonrasına dozlanarak, havuz suyuna ilave edilmelidir.
  • Normal sezonda: Hergün 100 m⊃3; suya 1,0-3,0 ppm serbest klor seviyesi için 200-600 gr. kadar CHC 65 Kalsiyumhipoklorit ,plastik bir kap içinde çözüldükten sonra denge deposuna, direkt havuza veya miktar ayarlı dozaj pompası yardımıyla filtrasyon sonrasına dozlayarak, havuz suyuna ilave edilmelidir.

Ürün Uygulaması:Havuzun kullanımda olmadığı(yüzücülerin havuzda bulunmadığı) zamanlarda yapılmalıdır

  • Havuz suyunun Serbest  Klor miktarı 1,0-3,0 ppm seviyesine inene kadar havuz kullanıma kapatılmalıdır.
  • Bağlı klor miktarı 0,2 ppm’i geçmemelidir.
  • Asitlerle temasında toksik gaz  çıkarır.
  • Uygulama dozu; sıcaklık ,aşırı çevre kirliliği, havuza girenlerin sayısı ve benzeri kriterlere göre değişkenlik gösterebilir.
  • Legionella Pneumophila için uygulama süresi dozajlamayı takiben 60 dakikadır.

İÇME VE KULLANMA SULARINDA;

1 m⊃3; suya  0,2-0,5 ppm Serbest Klor (DPD no1) seviyesi için 0,5-1 gr. kadar CHC 65 Kalsiyumhipoklorit kuru toz klor, Plastik bir kap içinde çözüldükten sonra miktar ayarlı dozaj pompası yardımıyla suya ilave edilmelidir.

Havale / EFT (%3) :6,695.58 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

İLGİLİ ÜRÜNLER

yukarı

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı